• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
haberekrani.net

Yeni İnönü için onay bekleniyor!

Nisan 06, 2013 Written by  Read 35420 times
Rate this item
(0 votes)

Beşiktaş Kulübü İnşaat Departman Müdürü Metin Demir, yasal onay sürecinin ardından yeni İnönü Stadı'nı en kısa sürede maç oynanacak hale getireceklerini söyledi.

Beşiktaş Kulübü İnşaat Departman Müdürü Metin Demir yaptığı açıklamada, yeni İnönü Stadı'nın dünyanın en güzel statlarından biri olacağını anlattı.

Kulüp Başkanı Fikret Orman'ın projeyle ilgili gerekli açıklamaları yaptığını anımsatan Demir, ''Stat için yasal onay süreci bekleniyor. Onayın ardından yapım planlarımıza başlayıp, stadımızı en kısa sürede maç oynanacak hale getireceğiz'' şeklinde konuştu.

Sürecin kazasız belasız atlatılacağını umduğunu kaydeden Demir, çalışmaların onayın ardından netliğe kavuşacağını bildirdi.
 
Demir, Çarşı Grubu'nun takım için önemli olduğunu belirterek, ''Beşiktaş'ın stadyum içinde ruhu ve atmosferi var. Bu atmosferin yeni yapılacak stadyumda da devam etmesi için gerekli çalışmalar ve planlamalar yapılıyor'' dedi.

BJK'nin Düzce'deki Kurugöl ve Yörükler Yaylası'nda iki farklı projesi olduğunu, tesis çalışmalarıyla ilgili yasal sürecin devam ettiğini bildiren Demir, ''Yasal sürecin tamamlanmasıyla proje ve tesislerimizin inşaatıyla alakalı çalışmalarımızı göreceğiz ama öncelikle yerlerin BJK'ye kazandırılması gerekiyor'' ifadesini kullandı.

Demir, tesisleşmenin büyük kulüpler için önem taşıdığını, altyapıya yönelik çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekledi.

yorum yaz

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

HomeSPORYeni İnönü için onay bekleniyor!

En Çok Okunanlar

Video Haber