• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
haberekrani.net

Çarşı ve 12 numara Taksim'e yürüyor

Haziran 08, 2013 Written by  Read 233406 times
Rate this item
(0 votes)

Taksim Gezi Parkı direnişine taraftarlardan destek her geçen gün artarak devam ediyor.

 Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftar gruplarının yayınladıkları bildiride renkdaşlarına seslenerek Gezi Parkı direnişine davet ettiler. Her iki grup takımlarının kuruluş yılı saatinde toplanarak Taksim'e yürüyecek. Taraftar gruprarı AKM'nin önünde bir araya gelerek Gezi Parkı'na birlikte yürüyecekler.

Beşiktaş Çarşı Grubu bugün 19.03'te Beşiktaş'ta toplanıp Taksim'e yürüyecek. Fenerbahçeli taraftarlar ise 17.00'da Kadıköy'den hareket ederek 19.07'de AKM'nin önünde bir araya gelecekler.

İşte Beşiktaş Ve Fenerbahçe'li taraftar gruplarının yayınladıkları bildiriler;

Beşiktaş Çarşı grubu bugün 19:03 Taksim'e yürüyecek

Beşiktaş'ın dünyaca ünlü taraftar grubu Çarşı bugun akşam 19:03'de Taksim'e Gezi Parkı'na yürüyecek.

Twitter'da duyurusu yapılan yürüyüş. #1903tesemttengeziye başlığıyla duyuruldu.BJK'nın kuruluş yılı olan 1903 tarihini saat olarak 19:03 yorumlayan taraftarlar. bugün Beşkitaş'ta buluşacak ve Taksim Gezi Parkı'na doğru hareket edecek. 1903 Çarsı tarihin en büyük yürüyüsü olarak nitelendirildi. Yürüyüş Kartal heykelinden taksim Gezi Parkı'na.

 

 

Fenerbahçeliler Taksim'e yürüyor

Fenerbahçe taraftar platformu 12 numara, duyurduğu haberde, Sarı – Lacivertli taraftar gruplarıyla birlikte Taksim’e yürüyüş yapacak. Yapılan açıklamada,

“Direnişin ilk gününden beri Taksim’de diğer takım taraftarları ile birlikte verilen haklı ve onurlu mücadeleyi sürdüren Fenerbahçe taraftarları, Gezi Parkı eylemine desteği canlandırmak üzere yürüyor.

8 Haziran 2013 / Cumartesi günü 17.00'de Kadıköy İskele’de buluşacak olan Fenerbahçeliler, Kadıköy – Kabataş vapuruyla Kabataş’a geçip, burada kendilerine katılacaklarla beraber Taksim’e yürüyüşe geçeceklerdir.

AKM önünde tüm katılımcılarla birleşen Fenerbahçeliler, buradan harekete geçerek; Gezi parkındaki diğer taraftar guruplarıyla birlikte eyleme destek verilecektir.

Yürüyüşe katılacak olan tribün gruplarımız; 1907 Ünifeb, Grup CK, Kill For You, Vamos Bien, Sol Açık, FEDER, Cadde.

1 yorum

  • Comment Link Free Sex Chat Sites Sali, 23 Nisan 2019 11:12 posted by Free Sex Chat Sites

    adult webcam webcam amateur slut cams online sex cam hot webcam

yorum yaz

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

HomeTÜRKİYEÇarşı ve 12 numara Taksim'e yürüyor

En Çok Okunanlar

Video Haber